Carlo Gavazzi Teholähde SPDL242401R 24VDC 10A 240W 90-264AC tulo
Hinta
Hinnat kirjautumalla
Määrä
kpl
Etherma Skandinavia varasto3 kpl heti
Netistä toimitettavissa3 kpl heti
Tilauskoodi
SPDL242401R
Tilaa kirjautumalla
Saatavuus
Heti
Varastotilanne ja saapuvat
Tuotteen kuvaus
Carlo Gavazzi teholähde DIN-kisko kiinnityksellä.
Tuote korvaa lopetetun tuotteen SPDE242401R
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 90 x 145 x 150 mm.
Lähtöjännite
24VDC